Servis počítačů

Problém s počítačem?

V případě, že se Váš počítač chová nestandardně, zasekává se nebo jen potřebujete pomoct při řešení problému neváhejte se na mě obrátit.

Zavirovaný počítač

Provádím odvirování počítačů a notebooků se systémem Windows pomocí nejlepších antivirových programů. Po odvirování zabezpečím Váš počítač antivirovým programem pro lepší bezpečnost.

V některých případech je zavirování počítače v tak vážném stavu, že je nutné přeinstalovat počítač. V takových případech mohu provést zálohu nenakažených dat a následnou reinstalaci systému.

Pomalý počítač

Je Váš počítač příliš pomalý? Potřebujete ho zrychlit?

Ve většině případů stačí chod počítače optimalizovat pročištěním operačního systému. V tomto případě mohu počítač pročistit od nechtěně spouštěných aplikací a odinstalaci nepotřebného softwaru.

Pokud je však počítač zastaralý a optimalizace nepomůže, mohu provést také upgrade Vašeho starého počítače. Správnou výměnou komponent lze počítači prodloužit životnost a zrychlit jeho chod. Případně Vám mohu navrhnout sestavení nového počítače nebo zprostředkovat jeho zakoupení.

Instalace operačního systému

Provádím také instalace/přeinstalaci operačního systému (Windows,Linux), včetně ovladačů a základního softwaru.

Sestavení vlastního PC na zakázku

Na přání zákazníka mohu navrhnou a sestavit počítač z komponent dle konkrétních požadavků. Na sestavené počítače poskytuji záruku 2 roky.

Instalace a aktualizace softwaru

Pokud potřebuje nainstalovat nějaký software , aktualizovat ho nebo Vám jen nefunguje správně, obraťte se na mě.

Jiné služby

  • Konfigurace sítě, routerů, WiFi a jiných zařízení
  • Návrhy sítí a jiné síťové služby
  • VoIP

Jak fungují moje služby servisu PC?

Řešení problému mohu provádět přímo na místě nebo mně počítač po předchozí domluvě můžete přivést. Případně mohu Váš počítač odvést osobně a poté přivést zpět (viz ceník).
Servisní zásahy provádím převážně v odpoledních hodinách, ale záleží na předchozí domluvě.

Podle typu závady a zvolené službě, provedu analýzu a navrhnu konečnou cenu.

 

Comments are closed.